Wszyscy ci, którzy składają swoje zamówienia w różnorodnych hurtowniach wiedzą, że oprócz niższej, hurtowej ceny produktów, mogą czasami liczyć na promocje czy dodatkowe rabaty. Oczywiście największe rabaty przysługują tym, którzy zamawiają najwięcej. Podobnie sytuacja wygląda w punktach typu internetowa hurtownia alkoholi, które są jednymi z najbardziej obleganych, gdyż jak wiadomo, picie alkoholu w Polsce jest jakoby „sportem narodowym”.

Na największe zniżki mogą w takim razie liczyć miejsca, w których sprzedaż alkoholu sięga absurdalnych ilości. Takim miejscem w lecie mogą być znane miejsca w lokalizacjach turystycznych jak, chociażby rynek starego miasta w Krakowie. Z tego powodu, hurtownie alkoholu, które świadczą swoje usługi w okolicach dawnej stolicy Polski, będą chętnie udzielały rabatów restauracjom w czasie sezonu letniego. Lecz co w takiej sytuacji z sezonem jesiennym i zimowym? Najczęściej w tym terminie, klienci nie mają co liczyć na specjalne traktowanie ze strony hurtowni i muszą płacić wyższą cenę niż w sezonie ze względu na mniejszą zamawianą ilość alkoholu. Zimą najwięcej alkoholu sprzedaje się na stacjach narciarskich, które, choć propagują zdrowy tryb życia, oferują swoim klientom alkohol, aby ci zbytnio nie zmarzli. Od dawna wiadomo, że alkohol w krwi pozwala łatwiej przetrwać niskie temperatury.

Góralskie karczmy usytuowane przy znanych kurortach narciarskich sprzedają w sezonie tak duże ilości alkoholu, że każda hurtownia wódki z chęcią udziela im różnorodnych rabatów na swoje alkoholowe produkty. Ofertę można sprawdzić na stronie http://alkohole.eurocash.pl/oferta/.

Comments are closed.