Praca kierowcy kategorii c+e jest pracą ciekawą, jednakże wymagająca posiadania głowy na karku. Szczególnie jeśli porusza się po drogach międzynarodowych, a towar przewożony jest bardzo kruchy bądź ma specyficzne warunki przewożenia (tak jak na przykład materiały chłodzone czy mrożone, przy których zbyt duże zmiany temperatury mogą zniszczyć doszczętnie całe partie towaru.

Kierowca międzynarodowy

Będąc kierowcą międzynarodowym powinniśmy zwrócić uwagę na wiele aspektów związanych z pracą za granicą. Jest to praca wielogodzinna, najczęściej w samotności, z towarem, który wymaga wielkiego zaangażowania. Pozwala ono jednak pozwiedzać świat, zobaczyć wiele ciekawych miejsc i mieć możliwość pracy z ciekawymi ludźmi. Jeżeli chcesz mieć możliwość tego typu rozwoju, nie pozostaje nic innego jak aplikować do Dasko na stanowisko kierowcy międzynarodowego.

Dasko- firma marzeń

Firma Dasko, zajmująca się przewożeniem towarów w chłodniach jest doskonale przystosowana do obsługi swoich klientów. Dodatkowo, ciagle szukają osób na stanowisko pracy kierowcy. Jeżeli masz ochotę pracować jako kierowca międzynarodowy, masz odpowiednie kwalifikacje, oraz chcesz pracować w prężnie rozwijającej się firmie rodzinnej, to pozostaje Ci złożyć CV za pomocą strony: https://www.dasko.com.pl/pl/oferty-pracy/kierowca-miedzynarodowy. Tam tez uzyskasz wszelkie informacje dotyczące wymagań do pracy oraz będziesz wiedzieć, jakie dodatkowe pakiety oferuje firma w trakcie współpracy z kierowcami.

Comments are closed.